Загальні відомості

«Науково-технічний бюлетень Інституту тваринництва Національної академії аграрних наук України» – це науковий журнал, в якому висвітлюються результати науково-дослідних робіт з різних напрямків сільськогосподарського виробництва.

Редакція підтримує Будапештську ініціативу відкритого доступу – Budapest Open Access Initiative (BOAI), спрямовану на вільне та безкоштовне поширення наукових досліджень в галузі тваринництва, яке, у свою чергу, сприяє розвитку галузевої науки та інтеграції вчених у міжнародний академічний простір.

Видавець: Інститут тваринництва НААН.

Рік заснування: 1932

Періодичність виходу примірників: 2-3 рази на рік.

Мови видання: українська, англійська.

Наказом МОН України за № 886 від 2.07.2020 р. “Науково-технічний бюлетень Інституту тваринництва НААН” включено до Переліку наукових фахових видань України категорії “Б” за спеціальністю “204 – Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва”.

Індивідуальний префікс установи в системі Crossref 10.32900. Науковому контенту журналу присвоєно міжнародний цифровий індефікатор DOI (Digital Object Indentifier).

Рішенням Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення Інститут тваринництва НААН внесено до Реєстру суб’єктів у сфері медіа та присвоєно ідентифікатор медіа R30-01185 (Рішення № 761 від 31.08.2023 р.).