Науковці Інституту тваринництва НААН взяли участь в роботі Міжнародної науково-практичної конференції «Екологічний вимір. Реалії впливу збройної агресії на ґрунтовий покрив України» в ДУ «Інститут охорони ґрунтів України»

25 липня 2023 року керівники та співробітники Інституту тваринництва НААН взяли участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Екологічний вимір. Реалії впливу збройної агресії на ґрунтовий покрив України», присвяченій 59 річниці з дня створення агрохімічної служби України, організатором якої є ДУ «Інститут охорони ґрунтів України» (https://www.iogu.gov.ua).
На конференції обговорені проблеми щодо небезпеки для довкілля військової техніки та озброєння, еколого-агрохімічні наслідки бойових дій на сільськогосподарські угіддя, заходи щодо зменшення їх негативного впливу, практики відновлення повоєнних агроландшафтів, шкода та втрачена вигода, український та світовий досвід.
Вдячні організаторам та особисто генеральному директору ДУ «Інститут охорони ґрунтів України» доктору економічних наук, професору Юрію Олександровичу ЗАЙЦЕВУ за запрошення, високий рівень організації наукового заходу, цікаву, продуктивну та конструктивну дискусію.