Хмельков Вячеслав Миколайович

  • Старший науковий спiвробiтник
  • Лабораторія біотехнології репродукції сільськогосподарських тварин

 

 

 

 

КОЛО НАУКОВИХ ІНТЕРЕСІВ

біотехнології, відтворення великої рогатої худоби

 

ОСВІТА

1978 р. – Харківський зооветеринарний інститут, спеціальність «Ветеринарія».

 

 

КАР’ЄРА, НАУКОВА ДІЯЛЬНІСТЬ ТА ПРОФЕСІЙНИЙ РОЗВИТОК:

з вересня 2022 р. по травень 2023 р. – старший науковий співробітник лабораторії біотехнології репродукції сільськогосподарських тварин ІТ НААН.

2014 р.—2017 р. – старший науковий співробітник лабораторії трансплантації сільськогосподарських тварин.

1999 р. – 2002 р. – заочна аспірантура за спеціальністю 03.00.20 – біотехнологія, Харківський біотехнологічний центр

1998 р. – 2003 р. – науковий співробітник лабораторії трансплантації сільськогосподарських тварин Харківського біотехнологічного центру.

1991 р. – нагороджений Грамотою за участь у республіканському  конкурсі з трансплантації ембріонів, м. Львів.

1990 р. – 1998 р. – науковий співробітник лабораторії трансплантації сільськогосподарських тварин ІТ УААН.

1985 р. – стажування у виробничій лабораторії трансплантації ембріонів сільськогосподарського кооператива «Слушовіце» м. Брно, Чехословакія.

1980 р. – 1990 р. – ветеринарний лікар, старший ветеринарний лікар відділу біології відтворення сільськогосподарських тварин ІТ.

 

НАУКОВА ДІЯЛЬНІСТЬ ТА ЗАХИСТ ПРАВ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ:

1980 р. – 2017 р. – робота у ІТ НААН на посаді ветеринарного лікаря, наукового співробітника, старшого наукового співробітника. Володіння технологіями штучного осіменіння та трансплантації ембріонів великої рогатої худоби, методами стимуляції та корекції відтворювальної функції корів та телиць. Використання нехірургічного засобу одержання та пересадки ембріонів корів та хірургічного способу при роботі з дрібною рогатою худобою. Впровадження біотехнологій з відтворення тварин у виробничих умовах на базі племінних та товарних господарств. Навчання техніків зі штучного осіменіння та їх атестація, суддівство під час обласних та республіканських конкурсів.

1980 р. – 2017 р. т.ч. – брав участь у виконанні 11 науково-дослідних тем ІТ НААН з бюджетним фінансуванням.

1984 р. – 2017 р. т.ч. – є автором 74 наукових публікацій з біотехнології відтворення сільськогосподарських тварин, з яких  8 авторських свідоцтв і патентів на корисні моделі та 66 наукових статей. Неодноразово приймав участь у республіканських та міжнародних конференціях з питань репродуктології у тваринництві.